bio-tec@bio-tec.pl Telefon: +48 664 944 944

Instalacje technologiczne

Instalacje technologiczne umożliwiają transport, rozlewanie oraz dozowanie surowców przechowywanych w zbiornikach magazynowych. Systemy dozowania surowców, systemy transportowe i inne tego typu instalacje pracują bardzo intensywnie, a jakakolwiek awaria może uniemożliwić działanie firmy, fabryki czy hali produkcyjnej oraz zagrażać bezpieczeństwu użytkowników. Ważne więc, by taka instalacja miała doskonałe parametry. 

Instalacje technologiczne – nasza oferta

Zakres usług naszej firmy obejmuje realizację instalacji technologicznych. Zapewniamy kompleksową obsługę, począwszy od projektu po uruchomienie. Korzystamy z wysokiej jakości materiałów, a wszelkie prace wykonujemy z największą precyzją.

Wszystko to sprawia, że instalacje naszej produkcji doskonale spełniają swoją funkcję przez długi, długi czas. 

Projekt i budowa instalacji technologicznych 

Zajmujemy się także projektowaniem oraz budową instalacji technologicznych, służących do produkowania oraz przetwarzania surowców, wymagających użycia materiałów klasyfikowanych w kategorii niebezpiecznych, np. niektórych ciekłych, zapalnych substancji. Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy w tym zakresie, zatrudniamy również zespół doświadczonych pracowników, który zajmuje się sporządzaniem szkiców i wizualizacji, uzgadnianiem z urzędami odpowiedniej dokumentacji, a następnie wdrażaniem projektu oraz uruchomieniem sprzętu i konfiguracją.

Do budowy instalacji technologicznych wykorzystujemy odpowiednie materiały, które spełniają normy technologii i procesów. Są to przede wszystkim, takie surowce jak: stal nierdzewna, kwasoodporna, określone tworzywa sztuczne oraz teflon. Materiały te wyróżniają się podwyższoną trwałością na oddziaływania mechaniczne i zewnętrzne. Warto jednak wspomnieć, że do produkcji lub też przetwórstwa surowców żrących, np. kwasów, budujemy linie technologiczne, w których materiały dobierane są w sposób indywidualny.

Zapraszamy do współpracy, a w razie jakichkolwiek pytań do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji.